ΕΠΙΚΑΙΡΌΤΗΤΑ-ΔΙΑΦΟΡΑΝΕΑ ΤΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Δημοτικό Συμβούλιο στο Δήμο Ξηρομέρου την Παρασκευή !

%ce%b4%ce%ae%ce%bc%ce%bf%cf%82-%ce%be%ce%b7%cf%81%ce%bf%ce%bc%ce%ad%cf%81%ce%bf%cf%85

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

O ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
Καλεί σε Τακτική Δημόσια Συνεδρίαση, στις 4 του Μηνός Νοεμβρίου του έτους 2016 ημέρα Παρασκευή και ώρα 17.00 στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου (Δημοτικό Κατάστημα Αστακού), σύμφωνα με το άρθρο 67 του Ν. 3852/2010, για λήψη Απόφασης στα κάτωθι θέματα:

1.-ΑΙΤΗΜΑ ΠΡΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΕΡΓΩΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΥΡΟΠΛΗΚΤΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ
2.-ΕΓΚΡΙΣΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΕΜΠΟΡΟΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΦΥΤΕΙΩΝ
3.-ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ –ΕΚΘΕΣΗΣ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΩΝ ΝΠΙΔ «ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ» ΟΙΚ. ΕΤΟΥΣ 2013
4.-ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ –ΕΚΘΕΣΗΣ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΝΠΙΔ «ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ» ΟΙΚ. ΕΤΟΥΣ 2014
5.-ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΝΠΔΔ «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ» ΟΙΚ. ΕΤΟΥΣ 2015
6.-ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΝΠΔΔ «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ» ΟΙΚ. ΕΤΟΥΣ 2015
7.-ΕΓΚΡΙΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠ’ΑΡΙΘ. 16.817/04.7.1994 ΔΩΡΕΑΣ ΕΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΔΩΡΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.
8.-ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΟΙΚ. ΕΤΟΥΣ 2016.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

Στην συνεδρίαση καλείται να παραστεί και ο Δήμαρχος Γαλούνης Ερωτόκριτος προς τον οποίο κοινοποιείται η παρούσα.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ
1. Βραχάς Παναγιώτης- Αγρίνιο
2. Γαζέτας Παναγιώτης – Αγρίνιο
3. Γεωργούλας Κωνσταντίνος- Αθήνα
4. Γκόλιας Παναγιώτης- Κανδήλα
5. Κακούρης Ηλίας – Ενταύθα
6. Καυμενάκης Σπυρίδων – Ενταύθα
7. Κυριάκος Κωνσταντίνος- Βασιλόπουλο
8. Λαϊνάς Κωνσταντίνος – Ενταύθα
9. Λιβάνης Θεόδωρος – Ενταύθα
10. Μουρκούσης Βασίλειος- Κανδήλα
11. Ναούμης Νικόλαος – Παλαιομάνινα
12. Πανταζής Απόστολος- Ενταύθα
13. Ρετούλης Θωμάς – Αρχοντοχώρι
14. Σόμπολος Απόστολος – Καραϊσκάκη
15. Τσάρκος Βασίλειος- Ενταύθα
16. Κουμανδράκη – Σαμαρά Κωστούλα – Ενταύθα
17. Βελόνας Απόστολος – Βάρνακα
18. Ζορμπάς Ιωάννης – Αθήνα
19. Καρφής Θωμάς – Ενταύθα
20. Κολοβός Χρήστος – Αγρίνιο
21. Ταμπάκης Ηλίας- Μύτικα
22. Τριανταφυλλάκης Ιωάννης – Ενταύθα
23. Γεωργαλής Ηλίας – Ενταύθα
24. Τζαχρήστας Παναγιώτης– Φυτείες
25. Κομπλίτσης Δημήτριος – Αγρίνιο
26. Κατσιπάνος Αναστάσιος – Αθήνα
————————————–
27.Πρόεδρο Δ.Κ. Αστακού
28.Πρόεδρο Τ.Κ. Μπαμπίνης
29.Πρόεδρο Τ.Κ. Φυτειών
30.Πρόεδρο Τ.Κ. Παπαδάτου

Αφήστε ένα σχόλιο

comments

Comment here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.