FacebookTweetPin ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΒΑΡΝΑΚΑ.ΦΩΤΟ:ΒΑΣΩ ΠΑΠΠΑ Ο Περιβαλλοντικός, Πολιτιστικός Σύλλογος Βάρνακα σας εύχεται Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία. Άρθρο από:Ξηρομεριτικη Ματια Powered by WPeMatico Post Views: 45 Πλοήγηση άρθρων Παναγιώτης Σταίκος: Δεν είναι βόας δεν είναι κροταλίας, αλλά καρχαρίας στο ενυδρείο της Δημαρχίας.!!!!ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ, ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ