Τετάρτη, 6 Ιουλίου, 2022
Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΌΤΗΤΑ-ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ-Aιτωλοακαρνανία: όλες οι υποψηφιότητες και τα εκλογικά κέντρα της 8ης Μαΐου

ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ-Aιτωλοακαρνανία: όλες οι υποψηφιότητες και τα εκλογικά κέντρα της 8ης Μαΐου

ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ-Aιτωλοακαρνανία: όλες οι υποψηφιότητες και τα εκλογικά κέντρα της 8ης Μαΐου
Την Κυριακή 8 Μαΐου θα στηθούν τετραπλές κάλπες σε όλη τη χώρα, προκειμένου τα μέλη του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ να εκλέξουν τα νέα τοπικά και νομαρχιακά όργανα του κόμματος, αλλά και 4.602 αντιπροσώπους ενόψει του 3ου συνεδρίου του ΚΙΝΑΛ, που θα γίνει στις 20-22 Μαΐου.

 

Παράλληλα, θα επιλεγεί και το όνομα της παράταξης, που θα είναι είτε ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ, είτε ΚΙΝΑΛ.

Ανδρουλάκης: «Επιλέγουμε το όνομά μας, ξαναπιάνουμε το νήμα της ιστορίας»

Σε βιντεοσκοπημένο μήνυμά του, ο Νίκος Ανδρουλάκης απηύθυνε κάλεσμα για μαζική συμμετοχή στις κάλπες:

«Την Κυριακή 8 Μαΐου, σας καλώ να κάνουμε ένα βήμα ακόμη για την αναγέννηση της δημοκρατικής παράταξης. Σας καλώ να οικοδομήσουμε μαζί ένα κόμμα ανοικτό, δημοκρατικό, συμμετοχικό».

Όπως τόνισε ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ: «Επιλέγουμε το όνομά μας, ξαναπιάνουμε το νήμα της ιστορίας. Εκλέγουμε τους εκπροσώπους μας σε κάθε τοπική κοινωνία. Όλες οι γενιές μαζί, ενώνουμε τις αγωνίες μας και τις ελπίδες μας για ένα μέλλον με κοινωνική δικαιοσύνη και εθνική αξιοπρέπεια για όλες τις Ελληνίδες και για όλους τους Έλληνες».

«Είμαι σίγουρος ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε. Και αυτό που κάποιοι θεωρούσαν πριν από λίγους μήνες ένα άπιαστο όνειρο, να γίνει σύντομα πραγματικότητα», σημείωσε ο κ. Ανδρουλάκης.

Η λίστα με όλα τα εκλογικά κέντρα στην Αιτωλοακαρνανία

ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΓΡΙΝΙΟ, ΠΑΛΑΙΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΡΕΝΑ
Π. ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ.
Π. ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΗΜΟΣ ΆΚΤΙΟΥ – ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ (ΑΙΘΟΥΣΑ ΛΑΙΣ)

Π.ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Π.ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΙΝΑΧΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΟΠΟΥΛΟ)

ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΟΥ

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Π.ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΟΙΝΙΑΔΩΝ (ΝΕΟΧΩΡΙ)

ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ

ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥ
Π.ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

Οι υποψηφιότητες 

Οι 29 υποψήφιοι για τη Νομαρχιακή Αιτωλοακαρνανίας

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΡΥΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΩΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΡΙΘΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΣΑΞΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΑΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Για την Τοπική Οργάνωση Αγρινίου

ΒΔΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΑΡΚΑΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δημητριος
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Παναγιωτης
ΣΑΛΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Για την Τοπική Οργάνωση Ακτίου – Βόνιτσας

ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΤΖΑΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Για την Τοπική Οργάνωση Αμφιλοχίας

ΚΑΛΠΑΚΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΡΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΚΕΝΤΕΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΖΑΜΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Για την Τοπική Οργάνωση Μεσολογγίου

ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΩΧΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ
ΣΕΡΜΕΝΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Για την Τοπική Οργάνωση Ναυπακτίας

ΒΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΕΡΕΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Για την Τοπική Οργάνωση Ξηρομέρου

ΚΡΙΘΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΟΣ
ΜΠΑΚΑΡΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Αιτωλοακαρνανία: Οι υποψήφιοι σύνεδροι

Δήμος Αγρινίου:

ΑΔΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΒΔΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΟΥΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΑΡΚΑΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΩΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΚΡΑΣΙΜΟΥ ΖΩΗ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΞΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ )
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΟΝΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΣΑΛΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΑΞΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΙΑΚΑΒΕΛΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΣΜΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΤΣΕΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΨΑΡΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Δήμος Ακτίου-Βόνιτσας:

ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
ΒΑΡΒΑΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΓΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΤΖΑΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δήμος Αμφιλοχίας:

ΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΛΠΑΚΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΟΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΣΚΕΝΤΕΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΣΜΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΧΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δήμος Θέρμου:

ΒΛΑΧΟΣ ΣΙΜΟΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΤΑΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δήμος Μεσολογγίου:

ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΒΡΥΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΩΧΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΛΕΙΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΑΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΜΑΝΘΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΟΥΡΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΠΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΕΡΜΕΝΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΙΔΗΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΓΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΤΡΟΥΠΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δήμος Ναυπακτίας:

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΡΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΖΩΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΑ)
ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΟΠΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δήμος Ξηρομέρου:

ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΡΙΘΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΘΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΠΙΤΤΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

LIKE ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ