In ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ-ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ, ΕΚΛΟΓΕΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟ-ΑΚΤΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑ, ΕΠΙΚΑΙΡΌΤΗΤΑ-ΔΙΑΦΟΡΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣΥποψήφιος Δήμαρχος                          Υποψήφιοι Δημοτικοί ΣύμβουλοιΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΝΑΚΤΟΡΙΟΥ    1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΓΑΒΡΑ – ΚΥΡΙΚΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ – ΜΟΣΧΟΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΔΟΣΗ – ΤΣΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5. ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΣΩΖΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ – ΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10. ΚΟΨΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗΣ
11.ΚΥΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ…………


12. ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13. ΜΑΓΓΟΥ-ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14. ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
15. ΠΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17. ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ – ΜΑΧΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18. ΤΖΕΦΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19. ΤΡΑΥΛΟΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
21. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝΟΣ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΒΕΜΗ – ΚΑΡΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ – ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΚΟΥΤΙΒΗΣ ΒΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΛΙΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΣΤΟΥΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
9. ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1. ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΑΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
4. ΚΥΡΚΟΥ – ΛΕΤΣΟΥ ΕΦΗ ΚΑΙΤΗ (ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ) ΠΕΤΡΟΣ
5. ΛΙΤΟΥ – ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
6. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΠΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9. ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι τοπικοί Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ – ΠΑΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΜΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΝΙΑΦΑ – ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΝΙΚΗ (ΛΕΤΤΑ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5. ΝΤΑΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΡΑΦΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
8. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ – ΜΑΤΖΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
9. ΦΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΧΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11. ΧΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΗΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΒΕΛΛΙΟΥ – ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΖΕΡΒΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΝΤΟΥΡΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8. ΡΟΥΦΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΘΩΝΑΣ
10. ΤΣΑΝΤΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1. ΑΡΓΥΡΟΥ – ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΘΩΜΑΣ
2. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
3. ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΝΑΚΑ – ΜΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΥΗΣ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΥ 1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
3. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
4. ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
7. ΝΤΕΜΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
8.ΤΡΥΦΙΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΥΜΟΥ 1. ΑΡΙΣΤΟΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΓΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΛΙΟΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΠΛΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7. ΠΑΠΠΑ – ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8. ΡΟΪΔΟΔΗΜΟΥ – ΛΙΟΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΥΡΡΕΙΟΥ 1. ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2. ΚΑΠΠΕ – ΓΕΡΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗ – ΣΩΖΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΣΩΖΟΥ – ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6. ΤΣΑΓΓΑΡΙΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
7. ΤΣΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΧΟΥΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Υποψήφιοι σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1. ΑΒΡΑΜΠΟΥ – ΤΖΑΒΙΔΗ ΑΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΒΛΑΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3. ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ
5. ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
6. ΝΙΚΑΚΗ – ΖΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
8. ΠΑΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΠΩΤΗΣ 1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΛΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΛΟΥΝΤΖΗ – ΚΑΡΔΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΜΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΤΖΑΒΙΔΗ – ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7. ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8. ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ 1. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΙΩΣΗΦΙΔΗ – ΜΕΡΑΝΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΑΨΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΚΟΡΟΜΗΛΑ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΛΚΜΙΝΗ ΜΑΡΚΟΣ
5. ΡΑΠΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6. ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΤΣΙΒΓΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
8. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1. ΑΨΟΜΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ (ΚΑΣΑΒΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΚΑΟΥΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ – ΛΙΑΠΗ ΣΥΛΒΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8. ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 1. ΑΔΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΩΗΣ
2. ΔΟΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΣΕΡΔΕΝΕ – ΜΕΡΗΣΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΗΛΙΑΣ
8. ΤΖΩΡΑ – ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 1. ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΚΑΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΚΑΤΑΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. ΚΟΚΟΛΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
7. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΠΑΞΙΝΟΥ – ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΩ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΓΩΝΙΑΣ 1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2. ΘΕΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΜΟΙΡΑ – ΓΑΡΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΠΑΡΓΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5. ΣΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΥΦΟΥ 1. ΚΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ – ΖΩΓΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
4. ΛΕΝΕΤΗ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΜΠΑΡΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8. ΣΟΥΛΙΩΤΗ -ΝΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ απο https://katounanews.blogspot.com/

Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα.

Leave a Comment

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Start typing and press Enter to search